2024 tegus 1.poolaasta Mihkli koguduses

Lisaks regulaarsetele jumalateenistustele iga kuu 2. pühapäeval (armulauaga teenistus, õpetaja Aarne Lätte) ja 4. pühapäeval (diakon Meelis Malk), alljärgnevalt veel toredatest ettevõtmistest koos toredate inimestega sõnas ja pildis.

Reedel, 29. märtsil Suure Reede matk Soontagana maalinna

Rivistus enne matka Foto: erakogu

P 31. märts Ülestõumispüha jumalateenistus kirikus

Laupäeval, 18. mail Muuseumiöö „Öös on vabadust“. Muuseumiöö üle-Eestilist programm https://muuseumioo.muuseum.ee/programm/

Laupäeval, 25. mail osalesid koguduse liikmed EEVK suvepäeval Nissi palvemajas (Harjumaal Riisipere, Kadaka tee 1)

Ühispilt Nissi palvemaja juures Foto: Vello Kuusemaa

27. mail külastasid Mihklit kunagise pastori Günther Tuntzelmanni (teenis Mihklis 1656-1680) järeltulijad Ove ja Ragnhild koos kaaslastega.

Mihkli kiriku ees vasakult: Ann – Margareth Weiland, Ove Larsson, Reet Pikkmets, Ragnhild Knutsson, Erika von Buxhoeveden, Patrik von Buxhoeveden Foto: erakogu

Kolmapäeval, 29. mail oli meil külas Soome sõpruskoguduse Turu Miikaeli õpetaja Jouni Lehikoinen.

9. juunil pidasime surnuaiapüha Mihkli kalmistul. Teenis õpetaja Aarne Lätte.