Täiskogul valiti koguduse nõukogu ning nõukogu valis juhatuse liikmed, sinodisaadikud ja revidendi.

EELK Mihkli Miikaeli koguduse täiskogu koosolek toimus 14.veebruaril 2021 algusega kell 15.00 Mihkli Pastoraadis.

Päevakava:

1. 2020.a. tegevus- ja majandusaruande kinnitamine
  2. 2021.a. eelarve vastuvõtmine
  3. Koguduse nõukogu liikmete valimine.

EELK Mihkli Miikaeli koguduse nõukogusse valiti:

Silvi Lootsmann, Andres Maarand, Hendrik Maarand, Toomas Maarand, Laidi Ojala, Aivo Peters, Siim Peters, Reet Pikkmets, Targo Pikkmets, Talvi Roosi, Allan Treiblut, Kaire Treufeldt, Ants Viiklepp. Ametist tulenevalt kuulub nõukogusse ka koguduse õpetaja Kari Tynkkynen.

Peale nõukogu valimist toimus nõukogu koosolek ning valiti koguduse juhatuse liikmed, sinodisaadikud ja revident. Koguduse juhatuse esimeheks valiti Targo Pikkmets  ja aseesimeheks Laidi Ojala, juhatuse liikemeteks Aivo Peters, Siim Peters, Reet Pikkmets.

Sinodisaadikud järgmiseks neljaks aastaks on Targo Pikkmets ja Ants Viiklepp ning asendussaadikud Laidi Ojala ja Silvi Lootsmann. Revidendiks valiti Silvi Lootsmann.