Reis Oikumeeniline Tallinn – omamoodi palveränd taasiseseisvumispäeval

EELK Mihkli Miikaeli, EELK Kullamaa Püha Johannese ja EELK Piirsalu koguduste ühine reis Oikumeeniline Tallinn reedel 20. augustil 2021.

Alustasime reisi tellitud bussiga kell 8.00 Koonga bussijaamast. Vahepeatused Oidrema tee, Lihula Olerex, Kullamaa vallamaja, Krooningi Risti tankla.

Külastasime: Lasnamäe õigeusu kirik ehk Tallinna Jumalaema Kiirestikuulja ikooni kirik ja Patriarh Aleksius II väljak, EELK Viimsi Püha Jaakobi kirik, Pirita klooster, Tallinna Metodisti kirik.

Osales 20 inimest, vanuseline koosseis 8 kuni 80. Osalejaid oli neljast EELK kogudusest ja ka mitte koguduse liikmeid. Saime laiendada silmaringi, suhelda teiste kristlike konfessioonide esindajatega, olla osaduses ja tänulikult tähistada Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeva. Lisaks andis Taevaisa tollel reisipäeval ka ilusa ilma.

Reisi toetas Eesti Kirikute Nõukogu.

Allpool väike pildivalik.